Poštovani roditelji,
u petak 26.06 u 10h biću u školi i podeliti svedočanstva učenicima koji se prijave da žele da ga prime i odnesu kući.
Inače, sva svedočanstva ostaju u školi do mature.
Uspeh svog deteta svakako možete videti u E-dnevniku.
Нема коментара:
Постави коментар